Pomozte nám obnovit časopis!

Rozhovor s Áďou

21. dubna 2011 v 18:21 | Orion |  Rozhovory
Je tu první rozhovor, a to s členkou Áďou! Jestliže byste chtěli udělat taky rozhovor, napište mi kdykoliv budu na blogu a už se nějak domluvíme. Rozhovory dělám přes e-mail. Tak a teď už k tomu, co jsme vyrobily s Áďou.

Ahoj Áďo.
Ahoj Orion :).

Víme, že máš doma křečka Oldu. Jak často se mu věnuješ?
Každý den asi hodinu a půl.

Aha. Vidím, že Oldovi věnuješ opravdu hodně svého času. Díky (kvůli) němu sis založila blog :)?
To jsem ráda že si to myslíš. Blog jsem měla už předtím než jsem měla Oldu, pak mě nějak přestal bavit. A když se začal blížit den, kdy jsem si měla Oldíka koupit, blog jsem vlastně obnovila =).

Na Oldu jsi se jistě moc těšila, že? Jaké jsi vlastně měla zaměření dříve na blog? Koukala jsem se do archivu a jak jsem viděla, nebylo tam na začátku skoro nic jiného než jen obrázky. Chtěla jsi si ho založit jen tak?
Ano to ano. Když jsem si ho zakládala bylo mi asi tak 9 let. Neměla jsem žádné zkušenosti a byla jsem ráda, když jsem uměla vkládat obrázky. Na začátku mě moc nebavilo psaní,ale teď se to změnilo :). Pak to bylo takové to období: kusovky, avatary apod...(když si na to vzpomenu - HRŮZA :D), pak byla přestávka a pak to byla zvířátka =).

Jak to tak popisuješ, nejvíce tě bavil (a baví) obor "zvířata". Ani se ti nedivím :). Tvé nejoblíbenjěší zvíře je křeček nebo máš ještě nějaké jiné "tajné" nejoblíbenější zvíře?
Miluji psy. Křečky jsem měla ráda jako všechna jiná zvířata, ale od doby co mám Oldu se to změnilo. Křečci patří taky mezi mé nejoblíbenější zvířata.

Uvažuješ někdy o druhém křečkovi?
Ano snad pořád :D. Kamarádka má křečka asi samičku (zatím je moc malí/á, nejde to poznat) a tak nás napadlo že bychom je dali s Oldou k sobě a každá by si jedno mláďátko nechala. Mamka by mi to ještě dovolila, ale taťka... Chce to čas :)

To chápu. Teď mě napadlo: Oldu máš už od doby, kdy se narodil?
No mám ho od 28 dne aby nebyl odebrán dříve a nebyl nějak nemocný. Proto ho mám od chovatele-chovatelky abych viděla i rodiče.

Od chovatele je křečka opravdu lepší koupit. Chceš nakonec našeho rozhovoru vzkázat něco čtenářům?
To už bude konec? Mě to baví :). No chtěla bych vzkázat aby měli svého křečka nadevše rádi a aby ho nějak nezanedbávali.Kdykoliv se vám bude zdát že je nemocný, jděte na veterinu a nečekejte na odpovědi v internetové poradně (když to je akutní).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moniska | Web | 21. dubna 2011 v 19:13 | Reagovat

Taky bych ráda udělala rozhovor =)

2 Karčule | Web | 21. dubna 2011 v 20:08 | Reagovat

Já taky :-D

3 Skříteček2 | Web | 21. dubna 2011 v 20:10 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, ale Áďa mi není moc sympatická, hlavně její blog. Ani nevím proč...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.