Pomozte nám obnovit časopis!

Aktuality

Nic mě sem už netáhne...

2. června 2012 v 14:12 | Moniska
Nebudeme si nic nalhávat. Adminy to sem už moc netáhne a tím pádem členy také ne. Vždy jsem nad tím jen mávla rukou.. Klub je jen taková zábava, spestření a budu na něj přidávat články kdy chci...

Obnova časopisu? Možná.

6. března 2012 v 19:45 | Orion
Na začátek...
Rozhodla jsem se, že nenechám křeččí klub tápat a napíšu taky nějaký ten "článek" (a udělám nějaký ten jarní design - jak už jste si asi stačili všimnout). V minulém článku už padli nějaké ty komentáře, že by se to u mělo celé překopat, vyhodit členy, popřípadě udělat klubu propagaci a nalákat ty, kteří o něm ještě nevědí, aby to tu zase tak trochu žilo.
-
Časopis by se mohl vrátit...
Tím, že se pokusíme společně obnovit časopis, nic nezkazíme, tak proč to nezkusit? Šéfredaktorka a adminka Bublinka je (doufám že jen nějaký čas) neaktivní, a tak doufám, že by nevadilo, kdybych se grafiky, schromažďování článků a takových věcí dočasně ujmula já. Až se vrátí Bublinka, měla by tohle všechno opět samozřejmě na starosti ona.

Nějaký nápad?

26. února 2012 v 19:52 | Moniska
Ahoj, napadlo mě, že klubu by prospěla nějaká novinka, rubrika, prostě něco, co by to tu oživilo. Myslela jsem, že by bylo fajn, kdyby jste mi řekli nějaké téma ohledně mého křečka Lili (jak jí krmím, kde bydlí atd.) a já bych to zpracovala buď ve formě videa nebo článku, uvidímě jak bych na tom byla s časem. Tak napište co na to říkáte a pokud máte nějaký nápad, určitě ho napište, budu ráda :)

Pokud by jste souhlasili s tímto nápadem, napište mi nějaké téma.

Mix soutěží - řešení

15. října 2011 v 11:18 | Áďa
Na začátku bych chtěla poděkovat všem zúčastněným, jsem moc ráda, že jste se zapojili. Myslím si, že otázky byly středně těžké a vy jste je zvdládli dobře. A teď už řešení.

Ach ;(

6. října 2011 v 12:25 | Orion
(Two Steps from Hell - Heart of Courage)
Všechno jsem zvorala. Nezmůžu se na nic víc, než napsat smutného smajlíka do titulku článku... cítím se fakt trapně. V poslední době píšu články typu: "Omlouvám se, už se to nestane". Na všechny vyjíždím, na všechny jsem naštvaná, všechny v blogovém světě koušu. Slibuju, nedodržuju. Všem píšu omluvné dopisy a přestávám mít vše pod kontrolou. Dřív jsem toho měla hafo jen v reálném světě, ale teď přestávám stíhat a v tomhle, virtuálním. Jsem až moc závislá na to, abych s tím prostě hodila o zem a se vším přestala. Křeččí klub pro mne moc znamená, opravdu moc, tak moc, že si to většina lidí nedokáže ani představit. Jsem na KK už od jeho založení, a díky jemu jsem získala mnoho přátel a zkušeností. Možná je to jen jedna obvyklá situace s mými výjevy nálad; ale to je právě ten problém. Možná je tohle taky jeden z těch mých chabých článků, ve kterých se snažím dokázat, že i lidi jako jsem já dokážou být k něčemu dobří. Jsem ještě malé děcko, a kolem mne je tvrdý svět. Vylila jsem si srdce, někomu jsem to musela napsat... proto je tu křeččí klub vždy pro mne, a za to jsem ráda. Na křeččí klub budu chodit už mnohem častěji, když už jsem přišla na to, jaký mám k němu vztah (jen tak mimochodem - kvůli tomu jsem udělala nový design, abych se nemusela koukat na ten předešlý)
Tento článek nenapsaly mé prsty, ale srdce.
Orion.

Fotky do 2. čísla časopisu - vyhodnocení

2. října 2011 v 19:38 | Áďa
Na začátek chci napsat, že obě dvě fotky hodnotila porota. Vím, asi by pro vás bylo lepší, kdyby byla u jedné fotky anketa, ale bohužel se to časově nestihlo. Příště to snad napravím. A teď už hodnocení:

Fotky do 2. čísla časopisu

16. září 2011 v 18:06 | Áďa
Už můžete zase posílat fotky do časopisu!
Téma pro fotku do časopisu zní: Pohyb mne baví.
Svého křečka můžete vyfotit jak běhá v běhacím kole, v joggingové kouli, po pokoji, na posteli atp. Myslím si, že je to celkem jasné.
Fotku posílejte jen jednu a to na e-mail: krecci-klub@volny.cz do předmětu zprávy prosím uvěďte: Fotka do časopisu - pohyb mne baví.

Téma, pro fotku na obálku časopisu zní: "Kuk!"
Svého křečka můžete vyfotit jak stojí na zadních a rozhlíží se atp.
Fotku posílejte jen jednu a to na e-mail: krecci-klub@volny.cz do předmětu zprávy prosím uvěďte: Fotka na obálku časopisu - "Kuk!".

Fotky posílejte co nejdříve, děkuji :).

Připomenutí

10. září 2011 v 11:12 | Bublinka
Tohle je jen takový informační článek pro redakci. Chtěla bych oznámit všem redaktorům že své články můžou každý měsíc odeslat už po vydání nového čísla. Takže už potom nečekejte na žádný článek s připomenutím, ale článek rovnou pošlete a to nejpozději do termínu který bude vždy napsaný na poslední straně čísla. Je to termín kdy by se mělo další číslo vydat takže už do toho dne budu články potřebovat.

TAKŽE PROSÍM REDAKCI O ODESLÁNÍ ČLÁNKŮ.

Vylučování členů

4. září 2011 v 9:40 | Karol Dee
Je mi líto, že musím hned zkraje nového měsíce začínat takovou nepříjemností.
V první řadě bych chtěla upozornit, že se nemáte čeho bát. Už jen fakt, že čtete tento článek, znamená, že jste zde v klubu nějak aktivní.

Rozhodla jsem se z klubu vyloučit členy, kteří:
- jsou v klubu alespoň 2 měsíce
- nezaložili profil jedinému křečkovi
- nezískali jediný bod
- nezúčastnili se žádné soutěže
- nenechali v klubu ani jeden komentář ke článku

Myslím, že takoví lidé tu nemají v co dělat. To ovšem neznamená, že se nemůžou zapsat znova a napravit se. Nikomu tuto možnost neupírám. A kdo tedy byl z klubu vyloučen?

Dárkovač - co to je

29. srpna 2011 v 19:14 | Áďa
Body
Body můžete získávat za kurzy, různé soutěže atp. Princip je opravdu jednoduchý: čím více bodů máš, tím lepší cenu můžeš získat v dárkovači.
Dárkovač
Jak už napovídá název, bude se jednat o dárky, přesněji řečeno o počítačové dárky. Můžete je získávat za body.
Když se podíváte na dárkovač (je v menu) uvidíte spousty dárků, které můžete získat. U každého dárku je napsáno, kdo jej vymyslel, takže i to, kdo ho zařídí.
Když chcete nějaký dárek získat, stačí nám napsat do komentářů a bude to.

Proto neváhejte a získávejte dárky :)
 
 

Reklama