Pomozte nám obnovit časopis!

Členská rubrika

Já a Grace

14. října 2011 v 21:18 | Moniska
Po dlouhé době je tu další článek do členské rubriky. Poslala nám ho členka Karin200. Vypráví o svém křečkovi Grace, tak se usaďte a pusťte se do čtení =)
Pokud vás to zaujalo, klikněte zde.

Můj křeček Ami

24. září 2011 v 20:52 | Moniska (a Lucka)
Tento článek nám zaslala členkka Lucka22. Představuje svého křečka Ami. Pokud tě zaujal článek, jdi členem a chceš také přispět do rubriky, neváhej, budeme rádi. Stačí kliknout zde.

Členská rubrika

26. srpna 2011 v 14:52 | Moniska
S tímto nápadem jste souhlasili a proto jsem ho uskutečnila. Kdo by nevěděl o co jde, vysvětlím.
Členská rubrika je, jak se dalo čekat, o něcjako rubrika pro členy. Na náš e-mail krecci-klub@volny.cz pošlete svůj článek ohledně křečků. Můžete posílat vtipy,příběhy, fotky, tipy, odborné články apod.
Váš článek ohodnotí některá z adminek a pokud se jí bude líbit, zveřejní ho (nebojte, nečekáme světové články).

CO ANO
Pokud posíláte fotky, budou autorské (tedy vaše) a hodil by se i nějaký popis (kdo je na fotce, co tam dělá, kde jste fotku pořídili atd.) Odborné články by měli být barvité, ne moc dlouhé ale ani krátké, mají čtenáře zaujmout. Články by měli být originální, klidně můžete použít i jednu fotku jako ilustraci. Můžete doporučit čtenářům nějaké krmení, dropsy, meze se nekladou, buďte tvořivý. Oceníme také obrázek na kterém je namalovaný křeček.

CO NE
Nechceme články o dvou větách, ani takové kde je v každém slově překlep. Vyhněte se výrazům "twl, lol, omg" apod.
Nemělo by tam být příliš nahrnuto jiné zvíře (samozřejmě se nevztahuje na fotky kde je křeček s jiným zvířetem, v příběhu o něm také může být zmínka). Pokud nejste členem, článek nám neposílejte, nejprve se zaregistrujte a počkejte na přijetí!

Na email posílejte:

1. Text
2. přezdívku a pokud máte tak web
3. Máte nějakou připomínku?
 
 

Reklama